Türkçe

Sizin için feda edebileceklerimi bir başkasının feda edemeyeceğini düşünebilirsiniz tabiki. İki gözümün birisini size verebilirim dedim. Bana ait olan bir şey mi var bir damla sudan yaratıldık topraktan gelenlerle beslenip gelişip yine toprak olu onun huzuruna gideceğiz. Şimdi ben dünya ahiret saadetini isteyebildiğim güzide bir insan için ihtiyaç anında bana verilen iki göüzümden birisini ona feda etmekle ne kaybederim? Ben yalancı da değilim.

İngilizce

You might think that somebody else can not sacrifice for you to be fed. I said I could give you one of my two eyes. I have something that belongs to me, a drop of water from the soil that has been created and developed again, and we will go to his presence again. Now, what do I lose by sacrificing one of the two receptions given to me in the moment of need for a distinguished person whom I can ask the world for the eternity of the hereafter? I'm not a liar either.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.