Türkçe

“Tabii, en iyi hastanedeyiz ve Sarah en iyi doktorlara emanettir, yine de sen mükemmel anne My Skarsgard olmadan ne yapacaklar?”Gustaf, kardeşinin sırtına vurdu ve annesinin yanına yürüdü. Heyecanlı ve aynı anda endişeli olan annesinin önünde diz çöktü ve kadının elini hafifçe sıktı. “Merak etme anne, her şey yolunda.” Gustaf’ı inkâr etmek istercesine içeriden tiz sesli bir çığlık duyduklarında, annesi tanrıya dua etmeye başladı.” Bak, Sarah’nın sancıları artmış olmalı, nasıl çığlık atıyor duyuyor musun? Az kaldı, merak etme.” Valter kulaklarını elleriyle tıkadı ve çığlık sesine homurdandı. Tanrım, Sarah gerçekten ne kadar acı içindeydi de böylesine çığlık atabiliyordu?

İngilizce

"Of course, we are in the best hospital and Sarah is entrusted to the best doctors, but what will you do without the perfect mother My Skarsgard?" Gustaf hit her brother on her back and walked to her mother's side. She was kneeling in front of her excited and worried mother and gently squeezed her hand. "Do not worry, mother, it's all right." When she heard a screaming shout from inside to deny Gustaf, her mother began to pray to God. "Look, Sarah's fever has increased, do you hear how she screams? Do not worry. "    Valter blocked his ears with his hands and groaned in his screaming voice. My God, how much pain was Sarah really screaming like that?

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.