Türkçe

Nereli? Kısaca Biyografisi Arianna Huffington kimdir? kaç yaşında? kitapları, siyasi hayatı, biyografisi ve kısaca merak edilen soruların cevapları. 1950 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen Arianna Huffington, Yunanistan Atina doğumludur. Henüz 11 yaşında iken gazeteci babası Stassinopoulos ve annesi Elli boşanmışlardır. Boşandıktan 5 sene sonra kardeşi Agapi ile birlikte İngiltere’ye yerleşmiştir. Lise eğitimi ve İktisat tahsilini İngiltere’de tamamlamıştır. 1980’li yıllarda New York’ta sinemacı, petrol milyarderi ve Cumhuriyetçi Partili milletvekili Michael Huffington ile evlenmiştir. Bu evliliğinden iki kızı vardır. Evlendiği dönemde Amerika’nan siyasi ve ekonomik elit kesiminde enerji ve sosyal kişiliği ile sonraki projeleri için sıkı dostluklar kurmuştur

İngilizce

Where're you from? Biography in Brief Who is Arianna Huffington? how old? books, political life, biography and answers to short questions. Born in July 1950, Arianna Huffington was born in Greece, Greece. Stassinopoulos and his mother Elli were divorced. Five years after her divorce, she moved to England with her brother Agapi. He completed his high school education and Economy education in England. In the 1980s, he married a filmmaker, oil billionaire and Republican Party congressman Michael Huffington in New York. He has two daughters from this marriage. At the time of his marriage, he established close friendships with his energy and social personality and subsequent projects in the political and economic elite of America.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.