Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

female sovereign tribe This community of Central Asian people is a women-dominated tribe. Shamanism is also believed. The shamans are Tuğçe and have healing properties. In this tribe, no decision is made without asking Tuğçe. One day, Mert, a member of the tribe, is infected and is about to die. Mert's older brother Berkan tells Tuğçe about this. Tuğçe, who decided to organize a ritual in the evening, calls her brother Sefa and asks her to prepare the environment for the ritual. Sefa burns fire, brings drums, special spirit stones, shaman's special clothes and wand. In the evening, the entire tribe meets at the beginning of the fire. The shaman begins to communicate with the spirits for Mert. During the ritual, he plays the drums, dances, and squeezes the soul stones that Sefa gave him in the fire and squeezed them in his palms.In this ritual, which is expected to last until the morning, he communicates with the spirit of Levent, the father of Mert and Berkan. As a result of what he learned from Levent, it tells the tribe that it is a genetic disease. The soul of Levent asks for the souls as a solution for his son to heal. The demand of the spirits is to capture and sacrifice 5 wild sheep. When the shaman reports this, Mert accepts the situation. Thus, Mert's disease was found to cure. The tribe is happy that Mert will recover and dances.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.