Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

a special ceremony takes place in this tribe. There is a ceremony for every event in the life cycle, such as birth, death, puberty, marriage, and reaching the working age. The reason is that the god that leads to all of these situations is believed to be different. So this tribe has a polytheistic religion. A separate ceremony is prepared to offer thanks to each god. However, in this tribe where the caste system exists, King Levent decides whether one can express his gratitude to God. According to the caste system after the king, the most authoritative person is the king's cousin Cephal. Sefa is the one who planned the ceremony by the king's order and was the one who was in the first place. Berkan, the sons of the noble families of the tribe, Mert and Tuğçe, are on their way to puberty. Tuğçe and Mert reach Sefaka to tell the king about this puberty ceremony. After the permission of the King Sefa begins preparations. In the ceremony, Berkan prepares the special mixture, the mask and the staff that the king will bless Berkan.On the day of the ceremony, Berkan is hosted in the king's tent which is the most beautiful tent of the tribe and a feast is given. Sefa gives the king the wand decorated with motifs symbolizing the adolescent god. The King blesses Berkan with this staff. Berkan Sefa prepares a special mix of sips and gives thanks to the adolescent god. Under the leadership of Sefa, everyone dances together to express their gratitude to God. His sons Mert and Tugce are very happy.

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.