Çevirmek istediğiniz Metni yazınız. (Maksimum karakter sayısı: 5000)
ÇEVİRİ SONUCUNUZ

It's Over Now What is this, numbers in your pocket? I remember when you used to throw those things away Why do you wanna keep in touch now Who gave you a reason to act so shady? Baby you know, you can call me anytime Anything you needed, I would give it to you That's how much I care for you Wanna act now, never call me back now Turnin 'off your cell phone, girl you know that ain't cool I don't understand baby ... Baby, it's a shame we gotta go through this We can't even talk, girl we don't even kiss I never woulda thought we'd be breakin 'up like this But it's over now (it's over now) You think that I don't know what's goin 'on 'cause you're always home alone And I'm always out of town You need to stop trying to play me 'cause you can't even fade me - I know you're messin around baby Baby you know, you can call me anytime Anything you needed, I would give it to you That's how much I care for you Wanna act now, never call me back now Turnin 'off your cell phone, girl you know that ain't cool I don't understand baby ..Baby it's a shame - shame that we go through The things that we go through When you're in love with me, and I'm in love with you I think that we should talk, talk about our problems Instead of running away Oh baby it's a shame, we couldn't work it out Forgot what love was all about, (the feelings we had from the start) The feelings we had, my heart will always be with you Girl it's a shame .. (repeat til end)

İngilizce Öğrenmenin İpuçları?

İçeriği değişken nitelikte olan İngilizce kurslar, yabancı dil öğrenmek için ihtiyacı olan herkesin değerlendirmesi gereken olanaklardan biridir. Yeterli vakti ve imkânı olan herkes için İngilizce kursuna kayıt olmak oldukça keyif veren adımlardan biridir. Ancak bu konuda yeterli imkâna sahip olmayan kişiler için İngilizce öğrenmenin çok farklı kolay yolları bulunmaktadır. Amaç İngilizce dili öğrenmek ise en iyi yöntemlerden biri, çeviri sitelerinde vakit geçirmek olacaktır. Düzenli bir şekilde çeviri sitelerinde çalışıldığında en az İngilizce kursları kadar etkili bir sonuca ulaşmak mümkündür. Çevirisi gerçekleşen dildeki cümlelerin doğru ve akıcı şekilde olması, İngilizce başta olmak üzere, istenen yabancı dilin öğrenilmesini sağlamaktadır.

Yabancı Dil Öğrenmek İçin?

Yabancı dillerin pekişmesi için sık sık alıştırma ve tekrarların yapılması şarttır. Bunun için kendinize metinceviri.com adresi gibi bir çeviri sitesi rehber edinmeniz, cümle çevirilerinin nasıl olması gerektiğini bilmenizle büyük oranda doğru İngilizce dilini keşfetmeye başlayabilirsiniz. İngilizce kurslarına abartılı fiyatlar ödemek yerine, kendi emek ve çabalarınızla İngilizce dilini öğrenebilirsiniz. Her türlü metnin istenilen dile çevirisi için tercihinizi metinceviri.com adresinden yana kullanarak sorunsuz bir çeviri desteği alabilirsiniz. Elinizdeki çevirinin beklentilerinizi karşılamaması durumunda işlerinizin aksaması ve istediğiniz sonuca ulaşamamanız kaçınılmaz olacaktır. Bunun için İngilizce dili öğrenmek ve çeviri hizmetinin en kaliteli olanını tercih etmekle işe başlayabilirsiniz.